Komunikaty Wszystkie kategorie

Kierowco wyruszając na drogi zatankuj do pełna zbiornik paliwa. Na trasie często tankuj i odpoczywaj. W razie utrudnień dasz sobie szansę na to, że nie zmarzniesz do czasu udrożnienia drogi.

czytaj więcej

Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach między 20 marca a 20 kwietnia 2018 r. przeprowadzona zostanie wiosenna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

czytaj więcej

Z dniem 20.03.2018r zostaną rozpoczęte prace remontowe na przejazdach kolejowych linii kolejowej 353, a co za tym idzie zamknięcie tych przejazdów.

czytaj więcej

GŁÓWNY INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY wycofuje z obrotu na terenie Polski prod. leczniczy Zinbryta (Daclizumabum),roztwór do wstrzykiwali,150 mg wszystkie serie

czytaj więcej

20.03-30.06.2018r. Katowice, ul. Lwowska nad ul. Bagienną (DK79). 20 marca br. nastąpi zmiana organizacji ruchu w związku z przebudowa wiaduktu drogowego.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Lubaniu przy ul. Łącznej.

czytaj więcej

Utrudnienia na DK71 m. Zgierz ul. Długa - remont wiaduktu kolejowego.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Nowej Rudzie przy ul. Srebrnej.

czytaj więcej

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie przypomina o bezpiecznym i właściwym stosowaniu środków ochrony roślin.

czytaj więcej

Nadleśniczy Nadleśnictwa Ruszów wydał decyzję w sprawie okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Ruszów - Obręb Polana.

czytaj więcej

Wojewoda Dolnośląski ogłasza Alert "Poziomu I" o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego lub poziomu docelowego zanieczyszczeń.

czytaj więcej

WCZK informuje z powodu przebudowy na odcinku węzeł Rzęśnica - węzeł Dąbie zalecany objazd przez Kliniska Wielkie - Pucice – Załom.

czytaj więcej

W związku z realizacją inwestycji drogowej na DK-16, w km 110+893 koło m. Stare Jabłonki 13.12.17r. zostanie zamknięty most przez Kanał Warmiński.

czytaj więcej

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego pod numerem 800-165-320 uruchomiono bezpłatną, całodobową infolinię dla osób bezdomnych.

czytaj więcej

Rozbudowa DW 305 na odcinku od mostu na Południowym Kanale Obry do m. Mochy.

czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu z powodu robót drogowych na drodze wojewódzkiej nr 142.

czytaj więcej

Utrudnienia w związku z rozbudową DW 160 Sowia Góra - Międzychód wraz z budową mostu nad rzeką Wartą w m. Międzychód.

czytaj więcej

liczba pozycji: 297 - strona 15/15
Pobierz wersję XML