Komunikaty Ogólne

W dniu 26.03.2019 na terenie województwa pomorskiego odnotowano próbę wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej metodą „na policjanta”.

czytaj więcej

W związku z dużą liczbą pożarów łąk, traw i nieużytków strażacy apelują o nie wypalanie traw, gdyż jest to śmiertelnie niebezpiecznie i prawnie zabronione.

czytaj więcej

W Szczecinie działają oszuści - dzwoniąc podają się np. za policjanta,funkcjonariusza CBŚP,pracownika poczty,pracownika banku. Dzwonić 997 lub 112.

czytaj więcej

W dniach 4–13.04.2019 r. na terenie woj. świętokrzyskiego, za wyjątkiem powiatu koneckiego i skarżyskiego, będzie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów.

czytaj więcej

W dniu 25 marca 2019 roku w Bydgoszczy odnotowano kolejne 4 próby wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej metodą „na policjanta”.

czytaj więcej

W dniu 25 marca 2019 roku w Bydgoszczy odnotowano 6 prób wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej metodą "na policjanta”.

czytaj więcej

Poziomu III - Ostrzeżenia 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty)

czytaj więcej

W dniu 21.03.19 r. we Włocławku odnotowano 1, 2 próbę wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej metodą „na policjanta” oraz 1 dokonaną.

czytaj więcej

W dniu 21.03.19 r. we Włocławku odnotowano 1 próbę wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej metodą „na policjanta” (pod legendą: „aresztowania syna i potrzeby wpłacenia pieniędzy na kaucję”).

czytaj więcej

WYŁUDZENIA i PRÓBY OSZUSTWA!

czytaj więcej

Na podst. powiadomienia Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska we Wrocławiu nr 1/2019, z dn. 20.02.2019 Wojewoda Dolnośląski ogłasza "ALERT POZIOMU I"

czytaj więcej

Strażacy ostrzegają przed wchodzeniem na zamarznięte akweny. Wchodząc na lód, zawsze ryzykujesz życiem.

czytaj więcej

Strażacy ostrzegają o śmiertelnym niebezpieczeństwie ze strony tlenku węgla. Czad potrafi zabić w ciągu kilkunastu sekund. Sprawdź czy jesteś bezpieczny.

czytaj więcej

W związku z trwającym sezonem grzewczym oraz dużą liczą pożarów budynków mieszkalnych strażacy apelują o bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń.

czytaj więcej

Strażacy apelują. Czad i ogień są śmiertelnie niebezpieczne. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich. Czujka czadu i dymu może uratować życie.

czytaj więcej

liczba pozycji: 15
Pobierz wersję XML