Komunikaty Ogólne

W dniu 25.09.2018r w miejscowości Bydgoszcz odnotowano łącznie 5 usiłowań wyłudzeń pieniędzy od osoby starszej metodą „na wnuczka”/ „na policjanta”.

czytaj więcej

w dniu dzisiejszym w woj. świętokrzyskim odnotowano próby wyłudzeń pieniędzy od osób starszych tzw. metodą NA POLICJANTA/WNUCZKA.

czytaj więcej

W dniach 19.09–5.10.2018 r. na obszarze woj. świętokrzyskiego planowane jest przeprowadzenie ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

czytaj więcej

W dniach 15-19 września 2018r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odbędzie się akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

czytaj więcej

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w terminie od 15 do 26 września 2018 r. planowane jest przeprowadzenie szczepienia ochronnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w powiatach województwa mazowieckiego.

czytaj więcej

Państwowa Służba Hydrogeologiczna (PSH) wydała ostrzeżenie o stanie zagrożenia hydrogeologicznego.

czytaj więcej

Alert poziomu II - przekroczenie poziomu docelowego dla Ozonu

czytaj więcej

Wojewoda Dolnośląski ogłasza Alert "Poziomu I" o przekroczeniu poziomu dopuszczalnego zanieczyszczeń w 188 gminach woj. dolnośląskiego.

czytaj więcej

Alert poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Głogowie przy ul. Wita Stwosza.

czytaj więcej

Alert poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Świdnicy przy ul. Folwarcznej.

czytaj więcej

ALERT II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Legnicy przy al. Rzeczypospolitej.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Lubaniu przy ul. Łącznej.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Nowej Rudzie przy ul. Srebrnej.

czytaj więcej

Nadleśniczy Nadleśnictwa Ruszów wydał decyzję w sprawie okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Ruszów - Obręb Polana.

czytaj więcej

Wojewoda Dolnośląski ogłasza Alert "Poziomu I" o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego lub poziomu docelowego zanieczyszczeń.

czytaj więcej

liczba pozycji: 15
Pobierz wersję XML