Komunikaty Ogólne

W dniu dzisiejszym na terenie Trójmiasta Policja odnotowała kilka prób wyłudzenia pieniędzy metodą na wnuczka lub Policjanta w tym jedna próba skuteczna.

czytaj więcej

Informacja o zaginięciu mężczyzny.

czytaj więcej

W Opolu doszło do próby popełnienia oszustwa metodą tzw "na policjanta".

czytaj więcej

Policja ostrzega – dzisiaj w woj. świętokrzyskim odnotowano próby wyłudzeń pieniędzy od osób starszych tzw. metodą NA WNUCZKA/NA POLICJANTA. Powiadom bliskich!

czytaj więcej

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje, że w okresie od 16 maja do II dekady czerwca 2018 roku planowane są ratownicze zabiegi samolotowe we fragmentach drzewostanów sosnowych.

czytaj więcej

Próby oszustwa i wyłudzenia pieniędzy metodą na policjanta. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KOLEJNYCH WYŁUDZEŃ.

czytaj więcej

Poszukujemy zaginionego 35-latka chorego na autyzm!!!

czytaj więcej

W dniu 11.05.2018 w Bydgoszczy odnotowano wyłudzenie pieniędzy od osoby starszej metodą „na policjanta”.

czytaj więcej

Alert poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Głogowie przy ul. Wita Stwosza.

czytaj więcej

Alert poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Świdnicy przy ul. Folwarcznej.

czytaj więcej

Rozpoczyna się proces przełączania zgłoszeń kierowanych na numer alarmowy Policji 997 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

czytaj więcej

ALERT II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji w Legnicy przy al. Rzeczypospolitej.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Lubaniu przy ul. Łącznej.

czytaj więcej

ALERT poziom II - przekroczenie 24-godzinnego poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 w stacji: w Nowej Rudzie przy ul. Srebrnej.

czytaj więcej

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie przypomina o bezpiecznym i właściwym stosowaniu środków ochrony roślin.

czytaj więcej

Nadleśniczy Nadleśnictwa Ruszów wydał decyzję w sprawie okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Ruszów - Obręb Polana.

czytaj więcej

Wojewoda Dolnośląski ogłasza Alert "Poziomu I" o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego lub poziomu docelowego zanieczyszczeń.

czytaj więcej

liczba pozycji: 17
Pobierz wersję XML