Komunikaty Hydrologiczne

IMGW wydał ostrzeżenie przed suszą hydrologiczną, Zlewnia Narwi (podlaskie), ważne: od godz. 14:00 dnia 31.07.2020 r. do odwołania.

czytaj więcej

IMGW Poznań ostrzega susza hydrologiczna, przyrzecze Warty dolnej od Noteci do ujścia (zachodniopomorskie) Stopień zagrożenia: nie dotyczy

czytaj więcej

Ostrzeżenie o suszy hydrologicznej dla zlewni Iny i Płoni od godz. 14:05 dnia 26.05.2020 do odwołania.

czytaj więcej

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:67 Zjawisko: susza hydrologiczna Stopień zagrożenia: nie dotyczy Ważność: od godz. 14:05 dnia 31.07.2020 do odwołania Obszar: Zlewnia Prosny (wielkopolskie).

czytaj więcej

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:68 Zjawisko: susza hydrologiczna

czytaj więcej

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU: susza hydrologiczna. Zlewnia dolnej Narwi.

czytaj więcej

Od dn. 31.07.2020 do odwołania, obowiązuje ostrzeżenie dot. suszy hydrologicznej na obszarze zlewni górnej Warty od Liswarty do Zb. Jeziorsko oraz Prosny.

czytaj więcej

SUSZA HYDROLOGICZNA - W związku z występującymi niskimi przepływami wody, w kolejnych dniach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w zlewni Wełny.

czytaj więcej

Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Poznaniu INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU: susza hydrologiczna.

czytaj więcej

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:58 Zjawisko: susza hydrologiczna Ważność: od godz. 14:05 dnia 17.07.2020 do odwołania Obszar: zlewnie górnej Noteci (wielkopolskie) Przebieg: W zwią

czytaj więcej

Od dn. 13.07.2020 do odwołania, obowiązuje ostrzeżenie dot. suszy hydrologicznej na obszarze przyrzecza Warty środkowej od zbiornika Jeziorsko do rz. Wełny.

czytaj więcej

Nazwa biura prognoz hydrologicznych: Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Poznaniu INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:56 Zjawisko: su

czytaj więcej

liczba pozycji: 12
Pobierz wersję XML