Komunikaty Ogólne

W dniu 12.04.2024r na terenie województwa pomorskiego odnotowano próbę wyłudzenia pieniędzy metodą :na policjanta", "na wnuczka".

czytaj więcej

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie przypomina o bezpiecznym i właściwym stosowaniu środków ochrony roślin.

czytaj więcej

Województwo podlaskie - zrzut szczepionek przeciw wściekliźnie

czytaj więcej

Zrzut szczepionek przeciw wściekliźnie kujawsko-pomorskie

czytaj więcej

W terminie 4-17 kwietnia 2024 roku przeprowadzone będą ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego. Szczepionka będzie wykładana ręcznie oraz zrzucana z samolotów na kompleksy leśne, pola i łąki. Przynęty ze szczepionką nie wolno dotykać. Przez dwa tygodnie od wyłożenia szczepionki należy zachować ostrożność podczas wyprowadzania zwierząt.

czytaj więcej

Nie daj się oszukać „na wnuczka”, „na policjanta”, „na kryptowaluty”, czy „na fałszywy link”. Jeśli otrzymasz połączenie, i ktoś będzie chciał Twoich pieniędzy – rozłącz się, skontaktuj się z Policją pod nr 112 bądź 997.

czytaj więcej

Zwiększona obecność szkoleniowa Wojska Polskiego w województwie podlaskim

czytaj więcej

W dniach 10.03.2024 - 8.06.2024 pomiędzy Katowicami a Tarnowskimi Górami wystąpią zakłócenia w transporcie kolejowym obsługiwanym przez Koleje Śląskie

czytaj więcej

W noce 9/10, 12/13, 23/24, 26/27.04.2024 roku pomiędzy stacjami Częstochowa a Zawiercie wystąpią zakłócenia w transporcie kolejowym obsługiwanym przez Koleje Śląskie

czytaj więcej

Ryzyko wystąpienia przekroczenia średniodobowego poziomu dopuszczalnego substancji w powietrzu dla pyłu zawieszonego PM 10 na terenie m. Nowa Ruda.

czytaj więcej

liczba pozycji: 10
Pobierz wersję XML